Хірург-мамолог у Кропивницькому

Раді представити вам досвідченого фахівця, який веде прийом у 7’Я Clinic — знайомтесь, це Андрій Страшнов.

Здобув вищу медичну освіту на факультеті «Лікувальна справа» Запорізького державного медичного університету. Пройшов інтернатуру за спеціальністю «Загальна хірургія» на базі Запорізької міської лікарні №5. Післядипломна освіта — спеціалізація з онкохірургії у Національній медакадемії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика та Національному інституті раку в Києві. Пройшов стажування у Харківському інституті проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського.

Підвищував кваліфікацію та проходив тематичне удосконалення з реконструктивної пластичної хірургії та реабілітації у хворих з пухлинами молочної залози.

Працював хірургом-онкологом у Маріупольській міській лікарні №1 — лікарем-хірургом. Працював за спеціальністю у Центральній міській лікарні міста Хуст.

Постійно приймає участь у численних медичних конференціях.

Наразі веде прийом в нашій клініці, проводить оперативні втручання, консультує і оглядає пацієнтів з мамологічними патологіями.

Запишіться на прийом до хірурга-мамолога за безкоштовним по Україні телефоном 0 800 33 75 57 або звертайтесь до нашого чат-боту — https://bot.7clinic.com.ua/