Інформація про лікаря

Спеціалізація Лікар-невролог

Має 22 роки лікарської практики.

Професійні цінності: Професіоналізм та відповідальність – я розглядаю кожний випадок з максимальною відповідальністю та увагою до деталей, призначаючи лікування згідно сучасних протоколів лікування, враховуючи індивідуальні особливості.

Комунікація та співпраця: пацієнт і лікар є однією командою у боротьбі проти хвороби. Намагаюсь підтримувати відкриту та чесну комунікацію з пацієнтом для досягнення найкращих результатів.

Уважність та співчуття дозволяють мені краще зрозуміти потреби пацієнта та надати максимально ефективну допомогу.

Безперервне навчання та розвиток: я постійно вивчаю нові методи лікування, відвідую семінари та конференції, щоб бути в курсі останніх досягнень у медицині.

Освіта: Навчалась у Запорізькому Державному медичному університеті за спеціальністю «Лікувальна справа». Інтернатуру проходила на базі Дніпропетровської медичної академії, де отримала спеціалізацію «Неврологія».

Досвід роботи:

Після інтернатури лікар працювала за фахом в неврологічному відділенні Центральної міської лікарні для хворих з порушенням мозкового кровообігу та у відділенні гострої судинної неврологічної патології ЛШМД. Має вищу лікарську категорію і 21 рік стажу роботи.

Поради лікаря: «Дотримуйтесь здорового способу життя: Регулярна фізична активність, збалансоване харчування та достатній сон є основою здоров’я. Профілактувати захворювання завжди ліпше, ніж лікувати ускладнення. 

Не ігноруйте симптоми: Якщо ви помітили якісь незвичні симптоми або зміни у своєму стані, не зволікайте зі зверненням до лікаря. Раннє виявлення та лікування захворювань може запобігти їхньому прогресуванню та ускладненням.

Дотримуйтесь рекомендацій лікаря: Виконуйте призначення та поради, які надає лікар. Це включає прийом ліків за графіком, проходження необхідних обстежень та дотримання рекомендацій щодо способу життя. Ваше активне залучення до процесу лікування є ключем до успішного одужання та підтримки здоров’я».

Контакт Наталія Заболотня

Клініка вул. Преображенська, 79-А, м. Кропивницький

Робочі години

Пн - Пт 08:00 - 18:00
Сб 09:00 - 16:00
Нд вихідний

Інші лікарі