• Переваги для задекларованих пацієнтів

  Тетяна вже отримала свої бонуси від 7’Я Clinic, а ви?

  Нагадуємо, що для ЗАДЕКЛАРОВАНИХ пацієнтів нашої сімейної клініки завдяки сприянню НСЗУ доступні наступні БЕЗКОШТОВНІ послуги:

  • консультація сімейного лікаря, скерування до спеціалістів, видача електронних направлень на обстеження та аналізи, рецептів на ліки
  • професійний щорічний медогляд у гінеколога або уролога
  • здача лабораторних досліджень, які входять до пакету гарантованих НСЗУ безоплатних послуг
  • мамографія за наявності електронного направлення
  • ФГДС(фіброгастроеноскопія), експрес-тест на helicobacter pylori та ендоскопічна рH-метрія, якщо ви старше 50 років
  • колоноскопія з анестезією, якщо ви старше 40 років

  Також задекларованим клієнтам ми надаємо вигідні знижки: -50% на первинні консультації вузьких спеціалістів клініки та -10% на всі платні послуги центру.

  Обирайте свого сімейного лікаря, укладайте з ним декларацію, отримуйте медичне обслуговування європейського рівня вже зараз, а також багато безкоштовних привілеїв та знижок.

  Відповіді на свої запитання ви можете отримати за нашим номером 0 800 33 75 57. Завітати до нашої клініки у Кропивницькому можна за адресою вул. Преображенська, 79 а (біля Дитячої обласної лікарні).

  Ви також можете скористатись нашим чат-ботом 7’Я Clinic у Viber та Telegram — https://bot.7clinic.com.ua/

 • Про здоров’я грудей розповість брест-радіолог

  Дослідження молочних залоз важливе для кожної жінки. Якщо мамолог спрямував вас на мамографію або іншу діагностику грудей, саме брест-радіолог з’ясує результат такого обстеження.

  Не тягніть час та не відкладайте, не втрачайте свідомість від страху і паніки. Нормально, що ви боїтесь. Природньо, що ви сумніваєтесь. Зрозуміло, що ви не хочете змінювати ритм свого життя.

  Але це не привід забути про себе. З цим в різний час стикається багато жінок. Ваше завдання — бути здоровою.

  Брест-радіолог нашого медичного центру Алла Кальна працює для вас, щоб пояснити незрозуміле про стан ваших молочних залоз простими словами. Вона заспокоїть, позбавить страху і сумнівів, надасть компетентні відповіді на ваші запитання, допоможе визначитися з точним діагнозом і знайти оптимальне рішення.

  Визнаний професіонал має безліч позитивних відгуків від наших відвідувачок, тож ви можете сміливо довіряти спеціалісту завдяки її досвіду та кваліфікації. Ми гарантуємо комфорт, точність і акуратність при проведенні кожної діагностичної процедури. Ви не зустрінете черг на і не втратите дорогоцінний час: буде поставлено чіткий діагноз і пояснена суть результатів обстеження.

  Радіологічний висновок допомагає лікарю-мамологу дати рекомендації пацієнтці щодо додаткових обстежень грудей (за потреби) чи визначитися із подальшим планом лікування.

  Шановні жінки! Будьте пильними щодо власного здоров’я. Чекаємо на вас в 7’Я Clinic для обстежень молочних залоз. Наша адреса у Кропивницькому — вулиця Преображенська, 79 А (поблизу Дитячої обласної лікарні). Телефонуйте для запису на діагностику молочних залоз — 0 800 33 75 57.

 • Безоплатні аналізи в 7’Я Clinic

  Наш медичний заклад співпрацює з Національною Службою Здоров’я України (НСЗУ), саме тому клієнти отримують певні безоплатні послуги після підписання декларації з нашим сімейним лікарем. Серед них — первинна діагностика, за яку сплачує держава.

  Пацієнти безоплатно можуть пройти обстеження та отримати результати наступних аналізів:

  • Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою
  • Глюкоза крові
  • Загальний холестерин
  • Аналізи сечі
  • Загальний аналіз сечі
  • Електрокардіограма (ЕКГ) у стані спокою
  • Швидкі тести на ВІЛ, вірусний гепатит, тропоніни, вагітність, коронавірусну інфекцію

  Цей перелік безоплатних послуг гарантується державою і є однаковим як для приватних, так і комунальних закладів (за умови співпраці з НСЗУ). Єдина різниця для пацієнта — рівень сервісу та комфорту отримання цих послуг, який зазвичай відрізняється.

  Серед закладів, які підписали договір з НСЗУ і надають послуги первинної меддопомоги в країні, 42% складають саме приватні. Щодо Кропивницького, то у місті такий договір підписали лише 4 комунальні і 5 приватних закладів.

  Одним з таких є й наша сімейна клініка. Надаємо клієнтам відповідний перелік безоплатних послуг. Серед них — проведення якісних діагностичних досліджень (аналізів). Направлення на обстеження має видати сімейний лікар, якщо на те є медичні показання.

  Шановні пацієнти! Підпишіть декларацію з нашим сімейним лікарем, щоб мати можливість слідкувати за здоров’ям та проходити безоплатну діагностику.

  Відповіді на свої запитання ви можете отримати за нашим номером 0 800 33 75 57. Завітати до нашої клініки у Кропивницькому можна за адресою вул. Преображенська, 79 а.

  Ви також можете скористатись нашим чат-ботом 7’Я Clinic у Viber та Telegram — https://bot.7clinic.com.ua/

 • Просвітницька ініціатива для лікарів триває

  Без якісної та своєчасної діагностики немає ефективного лікування. Тому сьогодні так важливо виявляти порушення в роботі серця та новоутворення шлунково-кишкового тракту, щоб не допустити розвитку захворювань надалі.

  Днями пройшов безкоштовний семінар «Актуальні питання в повсякденній практиці лікаря. Своєчасна діагностика — ефективне лікування!». На нього завітали сімейні лікарі, терапевти, педіатри, менеджери в охороні здоров’я, фахівці вузької спеціалізації. Захід відбувся на базі 7’Я Clinic, за підтримки навчального центру Treat&Study та TomoClinic.

  Ми щиро вдячні всім спікерам та присутнім за участь в освітній ініціативі. Олег Черниш, Костянтин Надутий та Тамілла Асрієва надали цікаву інформацію, яка стане у пригоді лікарям в їх особистій практиці.

  Наша освітня ініціатива для онкологів, сімейних лікарів та спеціалістів вузького профілю має свій успіх на Кіровоградщині. Підписуйтесь на наші соцмережі, слідкуйте за новинами і чекайте на нові семінари!

 • Вагітність не настає? Допоможе репродуктолог

  Зачати дитину природним шляхом можна скільки завгодно часу, проте завжди потрібно тверезо оцінювати ситуацію і розуміти, чому вагітність не настає.

  На жаль, не всі можуть завагітніти так швидко, як нам би того хотілося. Кожен випадок індивідуальний: хтось отримує свій результат за 3 місяці, а хтось іде до батьківства роками…

  Усьому свій час, і це ще один доказ того, що ніколи не треба опускати руки!

  Репродуктолог — фахівець, що знається на питаннях безпліддя, невиношування та захворювань репродуктивної сфери. Йому відомі сучасні та ефективні методи лікування безпліддя.

  Скористайтеся унікальною можливістю швидше вирішити проблеми з безпліддям та стати на крок ближче до свого родинного щастя! У Кропивницькому приймає досвідчений репродуктолог Павло Коломоєць — лише один день на місяць! Запишіться на прийом до репродуктолога сьогодні, щоб встигнути забронювати свою консультацію!

  Відвідати лікаря можна буде за адресою сімейної клініки — вулиця Преображенська, 79 а.

  Для запису телефонуйте за гарячим номером телефону 7’Я Clinic — 0 800 33 75 57.

  Що бажано мати з собою на консультації? Жіночі аналізи (АМГ, ФСГ, ЛГ, пролактин, загальний тестостерон на 2-4 дні менструального циклу) і чоловічі аналізи (спермограма, MAR-test).

 • Здорове травлення — здорове життя

  Часто доводиться звертати увагу на біль у шлунку, але все ніяк не зробите діагностику? Цей час настав! Тільки у травні в 7’Я Clinic (Кропивницький) проходить акція «Здорове травлення — здорове життя».

  Для тих, хто уклав декларацію з нашим сімейним лікарем, ми надаємо до 50% знижки на наступні медичні послуги:

  Пакет 1
  ФГДС (фіброгастроеноскопія)
  Езофагогастродуоденоскопія
  Експрес-тест на H.pylori
  Ендоскопічна pH-метрія
  Консультація лікаря-гастоентеролога

  Пакет 2
  Колоноскопія
  Консультація анестезіолога та лікаря-гастроентеролога
  Анестезіологічний супровід під час ендоскопії

  Пакет 3 (комплексний)
  Езофагогастродуоденоскопія
  Експрес тест на H.pylori
  Ендоскопічна pH-метрія
  Колоноскопія
  Консультація анестезіолога та лікаря-гастроентеролога
  Анестезіологічний супровід під час ендоскопії

  Будь-які проблеми зі шлунком, стравоходом та дванадцятипалою кишкою потребують обстеження. 7’Я Clinic закликає пройти перевірку правильної роботи шлунково-кишкового тракту в рамках нашої травневої акції зі знижками!

  Під час лише одного візиту ви можете отримати повний висновок про стан ШКТ і уникнути подальших проблем. Достатньо зателефонувати вже сьогодні — 0 800 33 75 57 або завітати до нашої клініки у Кропивницькому за адресою вул. Преображенська, 79 а.

  Ви також можете скористатись нашим чат-ботом 7’Я Clinic — заради вас ми поліпшили сервіс і тепер ви можете звернутись до нас у Viber та Telegram — https://bot.7clinic.com.ua/

 • Лікар УЗД в 7’Я Clinic

  Здоровим бути модно! Якщо вас нічого не турбує — прекрасно, хоча ми радимо раз на рік проходити планові обстеження УЗД, на які вас може скерувати сімейний лікар. Це необхідно для виявлення захворювань на ранній стадії: зазвичай вони добре піддається лікуванню.

  Наш лікар УЗД в 7’Я Clinic — Тетяна Міхантьєва. Щоденно саме вона оглядає пацієнтів за допомогою ультразвукового апарату. Фахівець має 15 років професійного стажу роботи, володіє багатьма методиками проведення ультразвукового дослідження.

  Звертайтесь до нашого лікаря УЗД, якщо вам необхідно УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору, нирок та органів сечовидільної системи, органів малого тазу, молочних залоз та щитоподібної залози.

  Піклуючись про своє здоров’я, ви робите гарну справу для свого організму. А у разі виникнення захворювань зможете отримати точний діагноз саме завдяки дослідженню.

  УЗД проводиться без болю. Обстеження допомагає з’ясувати стан органів, м’яких тканин і систем людини. Кісткові тканини на УЗД не аналізуються. Для проведення не потрібне введення контрастних препаратів. УЗД називають неінвазивним, адже під час його проведення повністю зберігається цілісність шкірних покривів. УЗД — безпечне для здоров’я і інформативне для отримання точного результату.

  Запишіться на УЗД прямо сьогодні за нашим номером 0 800 33 75 57 та завітайте до нашої клініки у Кропивницькому по вулиці Преображенській, 79 а.

  Ви також можете скористатись нашим чат-ботом 7’Я Clinic у Viber та Telegram — https://bot.7clinic.com.ua/

 • Як відновити нюх після коронавіруса?

  COVID-19 не зник, а продовжує завдавати шкоди людству. Радимо не нехтувати простими, але важливими правилами безпеки, щоб не захворіти: вакцинуватися, мити руки з милом, користуватися антисептиками, провітрювати приміщення.

  Головна порада по відновленню нюху після коронавірусу — періодично (мінімум 2 рази на день) вдихати знайомі та інтенсивні запахи. Це може бути часник, цибуля, евкаліптова олія, аміак, гвоздика, кава, кокос, м’ята, апельсин. Головне, щоб запах був сильним і його могла відчути навіть людина із дуже слабким нюхом. Вдихайте та пробуйте розпізнавати аромати упродовж кількох місяців, щоб відновити відчуття ароматів.

  Додатково сімейний лікар може призначити краплі для носа з вітаміном А (ретинолом), який допомагає підтримувати:

  • імунну систему, що захищає організм від хвороб та інфекцій
  • зір
  • шкіру та слизові оболонки деяких частин тіла, зокрема носу

  Жиророзчинний вітамін А міститься у багатьох молочних продуктах, а також деяких овочах.

  Лікар також може призначити кортикостероїди, які сприяють зниженню запалень в організмі людини. Не варто вдаватися до самолікування, а краще проконсультуватися у фахівців, оскільки ці препарати можуть мати побічні ефекти, на кшталт затримки рідини в організмі та підвищення кров’яного тиску.

  Зичимо вам залишатися здоровими і насолоджуватися ароматами цієї весни!

 • Мамографія безкоштовно

  Існують обстеження, які можуть врятувати життя, якщо проведені вчасно і якісно. Нагадуємо: в 7’Я Clinic (Кропивницький) мамографія проводиться безкоштовно за наявності електронного направлення. Це стало можливим завдяки нашій плідній співпраці з НСЗУ (Національною Службою Здоров’я України), за сприяння Кабінету Міністрів.

  Для виявлення захворювань молочних залоз ми використовуємо сучасне обладнання, а саме обстеження проводить кваліфікований лікар-мамолог.

  Мамографія — основний ефективний метод скринінгу грудей у всьому світі. Його рекомендовано проводити пацієнткам, старшим за 40 років, а в деяких випадках і раніше (за показаннями). Мамографії бажано виконувати щороку.

  Такий скринінг допомагає оцінити стан молочних залоз, розібратися у низці патологій, вікових змінах, провести додаткові дослідження за показаннями, не допустити появи та розвитку захворювань грудей.

  Крім проведення мамографії щороку навіть за відсутності скарг кожну жінку має оглядати лікар-мамолог, який надасть відповідні рекомендації. Це запорука жіночого здоров’я та впевненості у завтрашньому дні.

  Дорогі жінки! Ми зробили все для того, щоб це обстеження було максимально доступним для кожної з вас. В 7’Я Clinic воно проводиться безоплатно за наявності електронного направлення. Не відкладайте візит до фахівця незалежно від того, чи ви спостерігаєте якісь симптоми в грудях, чи ні. Робіть мамографію вчасно.

  Для запису на обстеження звертайтесь за телефоном 7’Я Clinic — 0 800 33 75 57 або приходьте до нашої сімейної клініки по вул. Преображенська, 79 А.

 • Чай чи кава: що пити і як?

  Багато хто з нас звик підбадьорювати себе чашкою міцної кави, особливо вранці. Але, на жаль, це не просто погана звичка, а сигнал, що вам не достатньо сил вже з самого ранку. Фактично, ви змушуєте насильно включитися в ритм нового дня організм, який недоотримав відпочинок (насамперед, серцево-судинна система і капіляри мозку).
  Але не дивуйтеся, що після порції нових сил після випитої чашки кави години через дві вас невблаганно почне хилити в сон: дія кофеїну закінчилася. І знову чашечка, день у день. В такому режимі організм може дати збій.

  Що ж робити кавоманам?

  По-перше, висипатись. По-друге, якщо не можете обійтися без кави, то краще пити її через деякий час після їжі, а ще краще — за годину-півтори до обіду. Саме так і роблять у традиційно-кавових країнах (Туреччина, Греція). Тоді ви знайдете сили ефективно закінчити першу половину робочого дня, і більш-менш у робочому стані будете знаходитись до вечора.

  А по-третє, рекомендуємо все ж таки поступово переходити на чай, адже:

  • Він також містить достатню дозу кофеїну (чайний кофеїн називається «теїн»)
  • Він м’якше за «кавовий» кофеїн, розширює судини, активізує кисневий обмін, покращує м’язовий тонус без почастішання пульсу та підвищення тиску, що важливо для людей з підвищеним тиском
  • Теїн у поєднанні з чайним фенолом запобігає підвищенню рівня холестерину в організмі і тому чай можна використовувати для профілактики інфаркту міокарда
  • Чайний фенол подібний до вітаміну D
  • Чай також має потогінну і сечогінну дію, стимулює нирки, зміцнює серце і шлунок, допомагає виводити токсини
  • Завдяки вищеописаній дії чай цілюще впливає на кровотворну функцію, зміцнює м’язи та кістки, підтримує функцію щитоподібної залози
  • Особливо яскраво оздоровчий вплив чаю проявляється у середньому віці, коли людина часто, як то кажуть, «добріє»: повнота підвищує ризик серцево-судинних захворювань, діабету та злоякісних новоутворень, а теїн та інші чайні складові є гарними профілактичними засобами перерахованих захворювань
  • Крім того, чай бадьорить, прибирає втому і має бактерицидну дію, тому в середньому віці рекомендується збільшувати споживання чаю

  А ви кавоман чи полюбляєте чай?