Правила участі у рекламній акції, приуроченої до відкриття медичного центру Товариства з обмеженою відповідальністю «Український центр томотерапії» (ТМ «7‘я Clinic»)

Дані Правила визначають умови участі у рекламній акції, приуроченої до відкриття медичного центру Товариства з обмеженою відповідальністю «Український центр томотерапії» під знаком для товарів та послуг «7‘яClinic» за адресою: м. Кропивницький, вул. Преображенська, 79-А.

1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

Організатор: Товариство з обмеженою відповідальністю «Український центр томотерапії» (далі – ТОВ «УЦТ»).
Строк проведення Рекламної акції: з 22.01.2022р. по 04.02.2022р. (включно).

Рекламна акція– рекламна акція, яка проводиться Організатором на території медичного центру ТОВ «УЦТ» (ТМ «7‘яClinic»), що розташований за адресою: м. Кропивницький, вул. Преображенська, 79-А, а також в соціальних мережах Instagram та Facebook, в рамках якої Організатор надає Учаснику можливість отримати Приз за умови виконання дій, визначених в цих Правилах.

Учасники Рекламної акції: фізичні особи, яким на початок проведення Рекламної акції виповнилось 18 (вісімнадцять) років (за умови, що такі особи мають повну діє- та правоздатність). Юридичні особи не можуть бути Учасниками та не мають права брати участь в Рекламній акції.

УВАГА! Не визнаються Учасниками Рекламної акції та не можуть (не мають права) брати участь в ній власники чи співробітники Організатора, а також члени родин вказаних осіб. Під членами родини, для цілей цих Правил, розуміються дружина або чоловік, діти, батьки, брати та сестри, дідусі та бабусі, онуки, утриманці, опікуни та особи, які мають пряме відношення до власників та працівників Організатора.

Переможець – Учасник, який отримав право на отримання одного з Призів, в порядку, визначеному цими Правилами.

Приз: подарунковий сертифікат номіналом: 250 грн, 500 грн, 1000 грн, 2000 грн, 5000 грн.
Дата розіграшу Призів: 4 лютого 2022 року о 13.30 год.
Послуги — медичні послуги, які надаються у медичному центрі ТОВ «УЦТ» згідно з ліцензією на здійснення господарської діяльності з медичної практики. Перелік та вартість Послуг визначається чинним прайс-листом ТОВ «УЦТ».

Подарунковий сертифікат — це матеріальний носій вільної форми (на пред’явника), що підтверджує право Утримувача Подарункового сертифікату на придбання Послуг в ТОВ «УЦТ» в межах номіналу Подарункового сертифікату (тобто, не більше такого номіналу).

Утримувач Подарункового сертифікату – фізична особа (кінцевий споживач), яка володіє Подарунковим сертифікатом і має право вимоги за ним, за пред’явленням. Утримувачем Подарункового сертифікату може бути третя особа, якій було передано Подарунковий сертифікат.
Подарунковий сертифікат не є іменним. Переможець має право передати Подарунковий сертифікат третій особі.
ТОВ «УЦТ» не несе відповідальності за те, кому і на яких підставах передається Подарунковий сертифікат Переможцем або третьою особою.
Утримувач Подарункового сертифікату має бути повнолітньою дієздатною особою. Пред’явлення Подарункового сертифікату неповнолітньою особою можливо тільки спільно з одним із законних представників (батьків, опікунів, піклувальників).

Подарунковий сертифікат номіналом 5000 грн дає право Утримувачу Подарункового сертифікату отримати Послуги у медичному центрі ТОВ «УЦТ» ТМ «7‘яClinic» (адреса: м. Кропивницький, вул. Преображенська, 79-А) та в медичному центрі ТОВ «УЦТ» ТМ «TomoClinic» (адреса: м. Кропивницький, вул. Ялтинська, 1).

Подарунковий сертифікат номіналом 250 грн, 500 грн, 1000 грн, 2000 грн дає право Утримувачу Подарункового сертифікату отримати Послуги у медичному центрі ТОВ «УЦТ» ТМ «7‘яClinic» (адреса: м. Кропивницький, вул. Преображенська, 79-А).
Номінал Подарункового сертифікату – номінальна вартість Подарункового сертифікату, якою обмежується максимальна вартість Послуг, які Утримувач Подарункового сертифікату може отримати в ТОВ «УЦТ».
Право вимоги за Подарунковим сертифікатом – право Утримувача Подарункового сертифікату вимагати надання Послуг в ТОВ «УЦТ» в межах номіналу Подарункового сертифікату (тобто, не більше такого номіналу).

Строк дії Подарункового сертифікату – строк, протягом якого Утримувач Подарункового сертифікату має право на отримання Послуг в межах номіналу Подарункового сертифікату в ТОВ «УЦТ».

2. ПОРЯДОК УЧАСТІ У РЕКЛАМНІЙ АКЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ РОЗІГРАШУ ПРИЗІВ

2.1. Порядок участі у Рекламній акції та проведення розіграшу Призів в соціальній мережі Instagram.
2.1.1. В соціальній мережі Instagram серед Учасників Рекламної акції розігрується 1 (один) Подарунковий сертифікат номіналом 2000 грн.
2.1.2. Для того, щоб стати Учасником Рекламної акції необхідно виконання наступного:
1. Бути підписаним на сторінку @7iaclinic та поставити лайк посту про проведення Рекламної акції.
2. Тегнути друга в коменті під постом про проведення Рекламної акції.
3. Поширити пост про проведення Рекламної акції у себе в сторіз (сторінка має бути відкритою).
1.1.1. Переможці будуть обрані за допомогою сервісу random.org та оголошені на офіційному відкритті медичного центру ТОВ «УЦТ» ТМ «7‘яClinic» 04 лютого 2022р. Організатор викладе онлайн-визначення результатів в сторіз та оголосить їх в окремому пості.
2.2. Порядок участі у Рекламній акції та проведення розіграшу Призів в соціальній мережі Facebook.
2.2.1. В соціальній мережі Facebook серед Учасників Рекламної акції розігрується 1 (один) Подарунковий сертифікат номіналом 2000 грн.
2.2.2. Для того, щоб стати Учасником Рекламної акції необхідно виконання наступного:
1. Бути підписаним на сторінку https://www.facebook.com/7iaClinic та поставити лайк посту про проведення Рекламної акції.
2. Тегнути друга в коменті під постом про проведення Рекламної акції.
3. Поширити пост про проведення Рекламної акції у себе на сторінці (сторінка має бути відкритою).
2.2.3. Переможці будуть обрані за допомогою сервісу random.org та оголошені на офіційному відкритті медичного центру ТОВ «УЦТ» ТМ «7‘яClinic» 04 лютого 2022р. Організатор викладе онлайн-визначення результатів в сторіз та оголосить їх в окремому пості).
2.3. Порядок участі у Рекламній акції та проведення розіграшу Призів у медичному центрі ТОВ «УЦТ» ТМ «7‘яClinic».
2.3.1. У медичному центрі ТОВ «УЦТ» ТМ «7‘яClinic» серед Учасників Рекламної акції розігруються Подарункові сертифікати: номіналом 250 грн (2 шт.), номіналом 500 грн (5 шт.), номіналом 1000 грн (3 шт.), номіналом 5000 грн (1 шт).
2.3.2. Для того, щоб стати Учасником Рекламної акції необхідно виконати наступні дії:
1. В день офіційного відкриття медичного центру ТОВ «УЦТ» ТМ «7‘яClinic», яке відбудеться 04 лютого 2022р. о 12.00 год. за адресою: м. Кропивницький, вул. Преображенська, 79-А, заповнити купон Учасника, зазначивши в купоні прізвище, ім‘я, по батькові (за наявності) та контактний номер мобільного телефону.
2.3.3. Визначення Переможців буде здійснено за випадковою ймовірністю шляхом жеребкування серед усіх правильно заповнених купонів, які були поміщені у лототрон (іншу прозору ємність для розіграшу Призів).

2.3.4. Ведучий розіграшу оголошує найменування Призу та витягує купон потенційного Переможця з лототрону.
2.3.5. Один Учасник має право отримати лише один Приз на підставі купону Учасника.
ВАЖЛИВО! У разі, якщо з лототрону буде витягнуто купон Учасника, який належить вже обраному Переможцю, такий купон Учасника не береться до уваги, а жеребкування здійснюється до тих пір, поки не буде обрано Переможця.
2.3.6. Учасник Рекламної акції, купон якого буде визначений як такий, що виграв Приз, пред’являє в місці розіграшу Призу оригінал документа, що засвічує його особу (паспорт, посвідчення водія, тощо).
2.3.7. Отримання Призів Переможцями відбувається в день розіграшу – 04.02.2022р.
2.3.8. У разі відсутності Переможця під час оголошення результатів розіграшу, співробітник Організатора має право зателефонувати Переможцю на зазначений в купоні для розіграшу номер мобільного телефону та уточнити інформацію, що зазначена в купоні (прізвище, ім’я та по-батькові) і чи може Переможець прибути за місцем проведення Рекламної акції для отримання Призу.
2.3.9. У випадку не з’явлення Переможця до Організатора за місцем проведення Рекламної акції для отримання Призу, Переможець вважається таким, що добровільно відмовився від Призу без сплати будь-яких грошових компенсацій із сторони Організатора.

2. ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ ПОДАРУНКОВИХ СЕРТИФІКАТІВ

3.1. Отримуючи Подарунковий сертифікат та/або придбаваючи Послуги за його допомогою, Утримувач Подарункового сертифікату підтверджує, що ознайомлений із цими Правилами та погоджується з їх умовами.
3.2. Особа, яка використовує Подарунковий сертифікат для обміну на Послуги автоматично приєднується до умов, викладених в цих Правилах та підпадає під їх дію.
3.3. За допомогою Подарункового сертифікату Утримувач Подарункового сертифікату може отримати Послуги в ТОВ «УЦТ» на суму, зазначену на Подарунковому сертифікаті (номінал Подарункового сертифікату).
3.4. Послуги надаються виключно Утримувачу Подарункового сертифікату.
1.4. Утримувач Подарункового сертифікату на власний розсуд обирає Послуги, які бажає отримати.
1.5. Утримувач Подарункового сертифікату при замовленні Послуг вступає в договірні відносини з ТОВ «УЦТ», згідно чинного законодавства.
1.6. Подарунковий сертифікат не є платіжним засобом або платіжним документом. Грошовий еквівалент Подарункових сертифікатів не виплачується.
1.7. Замовлення Послуг відбувається при умові попереднього запису, який здійснюється за телефонами: +38 (099) 685 7557, +38 (096) 685 7557, +38 (093) 685 7557  (для замовлення Послуг у медичному центрі ТОВ «УЦТ» ТМ «7‘яClinic» за Подарунковими сертифікатами номіналом 250 грн, 500 грн, 1000 грн, 2000 грн, 5000 грн), за телефоном:  0 (800) 33-65-37  (для замовлення Послуг у медичному центрі ТОВ «УЦТ» ТМ «TomoClinic» за Подарунковим сертифікатом номіналом 5000 грн), через веб-сайт або особисто, шляхом одного звернення Утримувача Подарункового сертифікату.
1.8. Вся номінальна вартість Подарункового сертифікату використовується при придбанні Послуг одноразово і в повному обсязі. Утримувач Подарункового сертифікату може придбати одну і більше Послуг в межах номіналу Подарункового сертифікату.
1.9. Після оформлення придбання Послуг за допомогою Подарункового сертифікату, Подарунковий сертифікат підлягає вилученню працівником ТОВ «УЦТ».
1.10. Якщо вартість Послуг вища за номінал Подарункового сертифікату, Утримувач Подарункового сертифікату має сплатити різницю між вартістю наданих Послуг і номіналом Подарункового сертифікату.
1.11. Якщо вартість Послуг, які надані Утримувачу Подарункового сертифікату, є меншою за номінал Подарункового сертифікату, різниця між вартістю наданих Послуг і номіналом Подарункового сертифікату Утримувачу Подарункового сертифікату не повертається.
1.12. Втрачений, викрадений або пошкоджений Подарунковий сертифікат не підлягає поновленню для подальшого використання.
1.13. У випадку анулювання замовленої Послуги в ТОВ «УЦТ» за рахунок Подарункового сертифіката з вини ТОВ «УЦТ», Подарунковий сертифікат повертається Утримувачу Подарункового сертифікату.
1.14. Подарунковий сертифікат, в достовірності якого виникли сумніви у працівника ТОВ «УЦТ», та/або який має пошкодження, не приймається до реалізації Послуг, а також не підлягає поверненню чи обміну. Подарунковий сертифікат вилучається, грошові кошти не компенсуються і Послуги не надаються.
1.15. Подарункові сертифікати можуть бути використані у період з 04.02.2022р. по 04.04.2022р.

4. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ОРГАНІЗАТОРА

4.1. Організатор Рекламної акції залишає за собою право змінити дати проведення розіграшів та механізм визначення Переможців. Інформацію про змінену дату визначення Переможця(-ів) можна буде дізнатися на офіційному сайті: https://7clinic.com.ua/ та на офіційних сторінках у соціальних мережах: https://www.facebook.com/7iaClinic, https://www.instagram.com/7iaclinic/.
4.2. Організатор Рекламної акції не проводить повторне повідомлення Переможця про його перемогу.
4.3. Організатор Рекламної акції не несе жодної відповідальності за не проведення Рекламної Акції, або невручення Призу у випадку настання таких форс-мажорних обставин, як стихійні лиха, пожежі, паводки, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві, яке діє на території проведення Рекламної акції, інші непідвласні контролю з боку Організатора Рекламної акції обставини.
4.4. Організатор Рекламної  акції не несе відповідальність за неможливість отримання Призу Учасником Рекламної акції з будь-яких причин, які не залежать від Організатора, в т.ч. по причині зазначення Учасником Рекламної акції неправильних/або неповних даних (тощо), які необхідні для того, щоб взяти участь в Рекламній акції. При цьому, такий учасник Рекламної акції не набуває права на отримання від Організатора Рекламної  акції будь-якої компенсації.
4.5. Організатор акції має право змінювати умови Рекламної акції, попередньо повідомивши про це, шляхом розміщення інформації на сайті: https://7clinic.com.ua/ та на офіційних сторінках у соціальних мережах: https://www.facebook.com/7iaClinichttps://www.instagram.com/7iaclinic/.

5. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

5.1. Всі результати Рекламної акції є остаточними і оскарженню не підлягають.
5.2. Організатор Рекламної акції не вступає у суперечки з-поміж самих Учасників щодо визначення їх претендентом на отримання Призу.
5.3. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, неурегульованих цими Правила, остаточне рішення приймається Організатором Рекламної акції відповідно до вимог діючого законодавства України. При цьому, рішення Організатора Рекламної акції є остаточним і не підлягає оскарженню.
5.4. Учасники Рекламної акції погоджуються, що прийняттям Призу, передбаченого умовами Рекламної акції, вони надають свою безумовну згоду на безоплатне використання Організатором їх персональних  даних, які були надані Організатору, а також на відео- та фото-фіксацію самого процесу вручення Призу, а також надає згоду на безоплатне використання таких матеріалів для публічного використання, трансляції чи розповсюдження будь-яким способом.
5.5. Дані Правила можуть бути змінені/доповнені Організатором протягом всього періоду проведення Рекламної акції, при цьому інформування відносно змін і доповнень буде здійснено шляхом розміщення на сайті https://7clinic.com.ua/. Такі зміни і доповнення вступають в силу з моменту опублікування, якщо інше не буде передбачено змінами/доповненнями цих Правил.
5.6. Порушення Правил проведення Рекламної акції або відмова від їх виконання позбавляє Учасника права на участь в Рекламній акції та отримання Призів.
5.7. Заповненням купону Учасника останній надає свою повну згоду з усіма умовами цих Правил, а також надає своє погодження зі збором та обробкою його  персональних даних Організатором, на збирання цих персональних даних з будь-яких загальнодоступних джерел, на дії щодо захисту таких персональних даних, на визначення на власний розсуд Організатора порядку доступу третіх осіб до персональних даних, а також на дії щодо надання часткового або повного права обробки цих персональних даних іншим суб’єктам відносин, пов’язаних із персональними даними, в обсязі, визначеному на власний розсуд Організатора, відповідно до мети, сформульованої в нормативно-правових актах, які регулюють діяльність Організатора.

Учасник підтверджує, що:

• згода на обробку персональних даних надається Учасником на весь строк зберігання Організатором відповідних категорій документів/інформації, визначений згідно законодавства, після припинення правовідносин між Учасником та Організатором;
• повідомлений про свої права, визначені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» (надалі-Закон); мету їх збору, що полягає в наданні Організатором послуг Учаснику, а також здійсненні Організатором іншої діяльності відповідно до вимог та в порядку, визначеному чинним законодавством України, зокрема але не обмежуючись, оприлюднення (повідомлення) результатів участі в розіграшах та акціях Організатора; володільця персональних даних; склад та зміст зібраних персональних даних; осіб, яким передаються персональні дані та про те, що передача персональних даних може бути здійснена виключно відповідно до ст. 14 Закону.