Інформація про лікаря

Спеціалізація Лікар-уролог

Має понад 4 роки лікарської практики.

Професійні та життєві цінності: уважність, дотримання правил доказової медицини, дотримання власних кордонів пацієнта, а також людяність та неперервне навчання.

Освіта:

Отримав спеціальність «Лікувальна справа» у «Дніпровській медичній академії МОЗ України», пройшов інтернатуру у «Донецькому національному медичному університеті МОЗ України» на кафедрі урології, де й отримав кваліфікацію «Урологія».

Досвід роботи:

Працював за фахом у Дніпровському обласному клінічному онкологічному диспансері (відділення онкохірургії та променевої терапії).

Гліб Вовна регулярно виступає у якості доповідача на наукових медичних конференціях, присвячених актуальним питанням урології. Фахівець брав участь у таких масштабних заходах, як науково-практична конференція «Урологія, Андрологія, Нефрологія — досягнення, проблеми, шляхи вирішення» (Харків) та Всеукраїнська науково-практична конференція за участю міжнародних спеціалістів «Сучасні методи діагностики та лікування в урології, андрології та онкоурології» (Дніпро).

Поради лікаря:

Дотримуватись водного балансу – вживати не менше 1,5-2л води на добу.
Душ потрібно приймати не тільки після статевого акту а і до нього!
Пацієнтам, старшим 55 років, незалежно від наявності скарги, в плановому порядку необхідно 1 раз на рік проходити уролога. Перед візитом до лікаря буде доцільно здати ЗАС, ПСА крові, ЗАК!

Контакт Гліб Вовна

Клініка вул. Преображенська, 79-А, м. Кропивницький
Телефон +38(099)6857557, +38(093)6857557, +38(096)6857557

Робочі години

Пн - Пт 08:00 - 18:00
Сб 09:00 - 16:00
Нд Вихідний

Інші лікарі